facebook

Novinky

Uzavření školy

Vážení rodiče, na základě Usnesení vlády ČR a schválení sněmovnou, je uzavření škol prodlouženo do 11.4.2021, a s ním i veškerá platná nařízení o zákazu pobytu žáků ve školách, či o distančním vzdělávání. V případě znovuotevření školy Vás budeme neprodleně informovat, jakmile budeme mít informace z MŠMT. Děkujeme za pochopení…

Informace

Vážení rodiče, na základě Usnesení vlády České republiky ze dne 26.2.2021 č. 216 je nařízeno uzavření ZŠ v termínu od 1.3. do 21.3.2021. Informace ohledně ošetřovného najdete např. zde: https://www.cssz.cz/…emu. Podle nových pravidel ZŠ již nevyplňuje žádné potvrzení. Těšíme se na brzké setkání s Vámi i vašimi dětmi.

Informace pro zájemce o vstup do ZŠ

Více zde: https://zs-montessori.cz/zapis-2020/

Montík – 3.3. a 4.3.2021,15.00 -18.00h

Individuální pohovor se žákem a rodiči k posouzení předpokladů pro vstup do ZŠ. – s dětmi pracujeme individuálně, podle jejich talentu, schopností a tempa – vedeme děti k vzájemnému respektu a úctě, učíme je spolupracovat – využíváme projektové výuky i vzdělávání v reáliích (přírodě, městě, parku…) – vedeme děti k samostatnosti a…

Základní škola opět v provozu

Na základě nařízení MŠMT je základní škola od 18.11. 2020 opět v provozu. Těšíme se na naše žáky.

Uzavření školy

V návaznosti na usnesení vlády č. 1 s účinností od 14. října 2020 do 1. listopadu 2020 (včetně) platí následující: U 1. a 2. stupně základních škol a přípravné třídy základních škol se zakazuje osobní přítomnost žáků na základním vzdělávání v základní škole.

Výstava činností dětí – poliklinika Lesná

Výstava činností dětí – poliklinika Lesná

Ve spolupráci s MČ Brno – sever jsme pro Vás a veřejnost připravili výstavu o naší činnosti. Najdete ji v objektu Poliklinika Lesná. Nahlédnout můžete do galerie.

Stěhování

Stěhování

Během letošních prázdnin se základní škola přestěhovala z ulice Černopolní do objektu naší MŠ na Náměstí 28. října. Dětem jsme připravili krásné a podnětné prostředí. Podívat se můžete do naší galerie.

Adaptační kurz

Adaptační kurz

Ve dnech 2.-4.9.2020 jsme vyjeli na adaptační kurz do Suchého u Boskovic. Vzali jsme s sebou i děti z předškolní třídy, a vyzkoušeli jsme si vzájemnou výuku mezi staršími i mladšími dětmi. Užili jsme si i krásné přírodní okolí. Podívat se můžete v naší galerii.

Evropská unie
Evropská unie
Evropská unie